Parimatch විසින් Chelsea FC සහාය අත්හිටුවයි රුසියානු හිමිකරුවන්ගේ සම්බාධක Yogonet Worldwide

TV9 ප්‍රජාව සම්ප්‍රේෂණය සහ ඔබට ඩිජිටල් මාධ්‍ය හරහා එහි විකුණුම් ආකෘති පත්‍රය ලබා ගැනීම සඳහා ජ්‍යෙෂ්ඨ නිෂ්පාදන අලෙවි ඉහළ පෙළේ, Vikas Srivastava සමඟ සම්බන්ධ වී ඇත. ලකුණු නියෝජිතායතනය වන CRISIL හි නවතම වාර්තාව සම්බන්ධයෙන්, නවතම ඉන්දියානු ප්‍රවෘත්ති සහ ඔබට රසවිඳිය හැකි (M&E) ලෝකයට ලොග් 12-14pc ලබා ගත හැක… Chelsea’s shirt අනුග්‍රාහකයා, බ්‍රිතාන්‍ය අන්තර් ක්‍රියා නිරූපකය තුනක් පමණ, මෙන්ම දකුණු කොරියානු වාහන සන්නාම නාමය Hyundai, ඔබේ බටහිර ලන්ඩන් පබ් එකෙහි සහය දැන් විරාම කර ඇත. නවතම ප්‍රංශ මැදපෙළ ක්‍රීඩකයා බාර්සිලෝනා සහ ජුවෙන්ටස් වෙතින් බැහැරව උනන්දුවක් දක්වන නමුත් ඔවුන්ගේ රසය නිරන්තරයෙන් චෙල්සි වේ.

how does short par 4 work

චෙල්සි කණ්ඩායමට අනුප්‍රාප්තික කණ්ඩායම් හතරක් ගැලපෙන විට කණ්ඩායමෙහි 7 වැනි ස්ථානය දක්වා පසුබෑමකට ලක් විය. චෙල්සි පාපන්දු සමාජය යනු බටහිර ලන්ඩනයේ ෆුල්හැම් හි පිහිටි ඉංග්‍රීසි ප්‍රභූ කණ්ඩායම් පාපන්දු සමාජයකි. 1905 ඇතුළත යැපෙන, නව තීරුව ඉංග්‍රීසි ක්‍රීඩා ඉසව් වලින් විශාල අංශය වන විශාලතම කාණ්ඩයට තරඟ කරයි. Parimatch යනු ක්‍රෙම්ලිනය සඳහා එහි විවාදාත්මක කළමණාකරුගේ බැක් ලින්ක් සඳහා චෙල්සියෙන් පිටවීමට බොහෝ අනුග්‍රාහකයන්ගේ ධාරාවයි.

පසුගිය වසරේ Parimatch ලබා ගැනීම බෙහෙවින් ලාභදායී වන අතර ඒවා දිගු වූ නිසා සහ ඔබ ක්‍රීඩා මාරු කිරීමේ වැඩසටහන් කිහිපයක් දියත් කරන විට ඔබට නවතම ස්ථාන විවෘත කළ හැක. Chelsea සමඟින් එහි පරිපූර්ණත්වය ප්‍රදර්ශනය කළේ, අපගේ සියලු වාර්තාවන්හි දෙවන කාලය සඳහා යුරෝපීය ශූරයන් ලෙසයි! එහි සම්බන්ධතාවය සහ ඔවුන් ගෙන එන හැකියාවන් පිළිබඳව අපි සතුටට පත්වෙනවා සහ සතුටු වෙනවා,” Chelsea FC හි Ceo Kid Laurence, Parimatch Technical ඇති නිෂ්පාදන සබඳතාවයේ වර්ධනය ගැන සඳහන් කර ඇත. Parimatch විසින් අද රාත්‍රියේ Chelsea සහ Juventus අතර පැවැත්වෙන චැම්පියන්ස් ලීග් ගැටුම හරහා ශ්‍රේණිගත කිරීමට නැඹුරු වන ප්‍රජාවන් දෙකටම 30/1 හි නවතම පාරිභෝගිකයින්ට ලබා දෙයි.

මෙම දැවැන්ත ලන්ඩන් තරඟ පිළිබඳ නොමිලේ ඔට්ටු ඇල්ලීම තුළ පරිශීලකයින්ට £25ක් සහිත වරප්‍රසාද ලබා දෙන්නේ කුමන Parimatchද – මෙන්ම ඔබ £5ක පළමු ඔට්ටුවක් තැබීමට උත්සාහ කළ යුතුය. “Leicester City හි සිටින මම අපගේම සම්බන්ධතාවය වසර පුරා පවත්වා ගෙන යාමට සතුටින් උත්සාහ කරන අතර ඔබට තව දුරටත් සහයෝගයෙන් කටයුතු කිරීමට උපකාර කිරීමට සහයෝගී වීමට බලාපොරොත්තු වෙමි.එය සෑම පාර්ශ්වයකටම ඉතා උද්යෝගිමත් කාලයක් වන අතර අනාගතය සම්බන්ධයෙන් ඔබට ඇය සමඟ කළ හැකි ඕනෑම දෙයක් නිරීක්ෂණය කිරීමට මම සැමවිටම උනන්දු වෙමි. “අපගේ සමාගම නැවතත් මාස 12 ක් තුළ Parimatch සමඟ වැඩ කිරීමට ලැබීම ගැන ඇත්තෙන්ම සතුටුයි, එය සමාජය තුළ වෙනස් කිරීමේ අතිශය විනෝදජනක කාලයකි. 2010 දී විවිධ තරඟාවලි වලදී ඔබේ රසිකයින් සමඟ තවත් බොහෝ දේ විනෝදාස්වාදය සඳහා අපි ආයෝජනය කර ඇත,” Chelsea FC සමාගමේ සභාපති ටොම් ග්ලික් පැවසීය. ජෝර්ජ් මිලර් දැනටමත් බ්ලොග් අලෙවියේ ඔවුන්ගේ වෘත්තිය වී ඇති අතර 2016 ඇතුළත අපගේ සංවිධානයේ ප්‍රකාශකයෙකු/පළ කිරීම් කළමනාකරුවෙකු ලෙස සේවයේ යොදවා ඇත.

සයිමන් ෆිලිප්ස් මත පදනම්ව, N’Golo Kante තවත් දීමනාවක් හිමිකර ගැනීමට Chelsea සමඟ ගිවිසුමකට සමීප වී ඇත. Kante සම්පූර්ණයෙන්ම රැඳී සිටිනු ඇතැයි අපේක්ෂා කර ඇති අතර ඔබට අද සමාජ ශාලාව අතරතුර තවත් පැකේජයක් ගැන එකඟ විය හැකිය. Chelsea විසින් Benfica විසින් දන්වා සිටියේ ඔවුන් එන්සෝ ෆර්නැන්ඩස් වෙතින් මුදා හැරීමේ වගන්තිය සඳහා මුදල් වියදම් කළ යුතු බවත් නැතහොත් සමහර විට පරිශීලකයාට ජනවාරි මාසය තුළ සමාජ ශාලාවට ඉදිරිපත් නොකළ යුතු බවත්ය.

  • Repertoire host West Ham it Boxing day, ඒ වගේම Guners බලාපොරොත්තු වුණේ මේ වාරය සඳහා හොඳ මූලික 50%කට පසුව විශාලතම කණ්ඩායම් කෑම මේසයේ විශාල ප්‍රමාණයක රැඳී සිටීමටයි.
  • Parimatch Tech විසින් අරමුදල් සපයන නගරයක් වන Kyiv හි ගබඩා සංවිධානය කර ඇත.
  • සමාගම විසින් පාපන්දු ඇති ව්‍යාජ සමීප බැක්ලින්ක් පවා ලබා දෙයි, ඒවා අතීතයේ එවර්ටන්, ලෙස්ටර් නාගරික ප්‍රදේශය සහ ඔබට ජුවෙන්ටස් ඇති.
  • SportBusiness යනු පොත් වාර්තා, විශ්ලේෂණය, අධ්‍යයනය, ඉල්ලීම් සහ තත්වයන් ලබා ගනිමින් ලොව පුරා සිටින බුද්ධි සේවා අතරින් ප්‍රමුඛතම ආයතනයකි.
  • Chelsea Soccer සමාජය යනු 2021 දී 2 වන වරටත් නව UEFA චැම්පියන්ස් ලීගය ජයග්‍රහණය කළ විගසම වත්මන් බටහිර යුරෝපීය ශූරයන් වන ලොව ශ්‍රේෂ්ඨතම ක්‍රීඩා ඉසව් සමාජ වලින් එකක් පමණි. පෝටෝ.
  • Insidersport.com ඉදිරියට යාමට පෙර කෙනෙකුගේ සම්බන්ධතාවයේ ආරක්ෂාව සමාලෝචනය කළ යුතුය.

Parimatch Technical යනු ඔබට නවතම Parimatch on line ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමේ සන්නාම නාමය නිෂ්පාදනය කිරීමට ගෝලීය උපකරණ ව්‍යාපාරයකි. සමාගම දැන් තාක්‍ෂණික ඉදිරිපත් කරන අතර ඔබ ඔට්ටු ඇල්ලීම සඳහා විකල්ප අලෙවි කරන අතර ඔබ කර්මාන්තයේ යෙදෙනු ඇත. දැන් Parimatch තාක්ෂණික විශේෂාංග මඟින් ඔබට වත්මන් ක්‍රීඩා සහාය බොහෝ විට ප්‍රජා-විශිෂ්ඨතම පබ් එකක් වන Chelsea FC බවට පත් වේ.

බෙලරින් විස්මිත ඉපැයීම් යෝජනා කරන අතර ‘අමානුෂික’ වෘත්තිකයන් ‘ඉතා බදු ගෙවිය යුතු’ බව ප්‍රකාශ කරයි

මේ අතර, යුක්රේන අරමුදල් රැස් කිරීමේ ව්‍යාපාරය සතු නවතම ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ව්‍යාපාරය ඔබේ ෆේවර් ලයික් පුණ්‍යායතනයේ යුක්‍රේන අර්බුද අරමුදල් සම්පාදකයට එහි පවුම් 250,000 ඉලක්කය තුළ වසා දමා ඇත. සංවිධාන එයට සහාය වන්නේ Betsson කාණ්ඩය (පවුම් 50,000 දායක වූ), Microgaming, OLBG, නවතම ජයග්‍රහණය සහ වඩා හොඳ සාමූහිකත්වය සඳහා පමණි. දේශීය රෙගුලාසි එක්සත් ජනපදයට ඔබගේ සියලුම වෙබ් අඩවියට සම්බන්ධ වීමට හෝ ඔට්ටු ඇල්ලීමට ඉඩ දීම තහනම් කරයි.

බෙන්ෆිකා මිඩ්ෆීල්ඩර් එන්සෝ ෆර්නැන්ඩස් සඳහා පිරිනැමීම ඉහළට එතීම සඳහා චෙල්සිට අද දින යුරෝ මිලියන 120 ක නිකුතුවක් ලබා දිය යුතුය. Newcastle සමග Arsenal දිනුම් ඇදීම මගින් Area හට අලුත්ම වළේ ආලවන්ත හැඟීම් පෑමේ හැකියාව ඔවුන් Chelsea අභිබවා ගිය පසු ගැටලු හතරකට නැවත පැමිණෙනු ඇත, ඔබ ජයග්‍රහණයක් නම් තවත් 3වන කුලකයේ Newcastle සහ Manchester එක් වූ විට ඔබට ගැටළු හතරක් ලබා ගත හැක. මීට පෙර බෙන් ගොඩ්ෆ්‍රේ දුෂ්කරතාවකදී නැවුම් මැන්චෙස්ටර් නාගරික ප්‍රහාරකයාගේ කලකිරීම තවත් බොහෝ එවර්ටන් මිනිසුන් නිසා නැවත වරක් අපයෝජනයට ලක් වූ විට වඩාත් කැපී පෙනෙන ලෙස ප්‍රකාශ වූ අතර ඔහු ඇත්ත වශයෙන්ම පසුකාලීනව විටාලි මයිකොලෙන්කෝ මත විශිෂ්ට දෑකැත්ත අභියෝගයක් ලබා ගැනීමට වෙන් විය. ඔහුගේ රාජ්‍ය සම්බන්ධතා ඔබේ රාජ්‍යයට අයත් දේපළ කඩා වැටීමේ අනුපාතවල ලබා ගැනීමට උපකාරී විය.

එතෙක්, සමහර රාත්‍රී සමාජශාලා බොහෝ විට ක්‍රීඩා කරන හවුල්කරුවන්ගෙන් උපරිම ප්‍රයෝජන ගනී, නමුත් සමහර ඒවා ඔට්ටු ඇල්ලීමෙන් ඈත් වීමට තනිවම තීරණය කරයි. විවේචකයින් ප්‍රකාශ කරන්නේ, තරුණ ෆුටි රසිකයින්ගේ පරම්පරාවක් හිමිකර ගැනීම සඳහා සූදුව සාමාන්‍යකරණය කරන විට පවා එය ඉතා පුළුල් ලෙස ව්‍යාප්ත වී ඇති බවයි. ප්‍රචාරකයින් නියාමකයින් අමතා ඇති අතර එමඟින් ඔබට ඔට්ටු ඇල්ලීමේ සංවිධාන පබ් කමිස අනුග්‍රහයෙන් බැහැර කළ හැකිය, එය එහි Playing Work Remark තුළ බැරෑරුම් ලෙස සලකනු ලැබ ඇත. නව ඈත කට්ටල නයික් විසින් ගොඩනගා ඇති අතර, ඔබ රතු-වර්ණ සහිත ඇස් ස්ථාවරව සිටින අතර ඔබට කළු වර්ණයෙන් යුක්ත වනු ඇත.

  • “මම ඔබට නැවත නැවතත් කීවෙමි, මම පිළිතුරු නොදෙන බව – නමුත් ඔබ Arsenal වෙතින් සැබෑ ඉතිහාසයේ සුවඳ සමඟ විනෝද වන්නේ නම් එහි සත්‍යය පැවසිය යුතුය.
  • නවතම Chelsea Base මෙන්ම ලොව පුරා සිටින ළමුන්ගේ සහ තරුණ වැඩිහිටියන්ගේ ජීවන රටාව වැඩිදියුණු කිරීමට සහය වන ක්‍රීඩාව තුළ වඩාත් සවිස්තරාත්මක අසල්වැසි උත්සාහයක් ඇතුළත් වේ.
  • නවතම දකුණු ප්‍රදේශයේ වෙරළ තීරයේ ඉදිරිපස පැත්ත භාරව පොටර් වසර 3 කට වැඩි කාලයක් ආයෝජනය කර ඇති අතර, එමඟින් ඔවුන් පසුගිය කන්නයේ නවවන ආයෝජනයක් බවට පත් කරයි, එය බාර් ඉතිහාසයේ ඉහළම අගයයි.
  • ඔබ ලාභ ලබන විට, ඔබේම ජයග්‍රාහී ඔට්ටුව සාමාන්‍ය ගාස්තු වලින් ආපසු ගෙවිය හැකිය.

ඔබ ඵලදායී වන විට, ලාභදායී ඔට්ටුව සාමාන්‍ය අනුපාතයට ගෙවන ලදී. එය සම්පුර්ණ වූ පසුව, ඔබට ශ්‍රේණිගත කිරීම සඳහා උපකාර කිරීමට Chelsea එදිරිව Juventus – One another Teams මත උපරිම පවුම් 1 ඔට්ටුවක් තබන්න – අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවියේ පෙන්වන සාමාන්‍ය වේගයට සහතිකයි. 2016 සහ 2017 අතර, Chelsea Bournemouth මුහුණ දෙන විශාලතම ලීග් වීඩියෝ ක්‍රීඩා හතරක් අත්පත් කර ගත්තේය.

Parimatch සිය ආයතනික ලේබලය Parimatch Tech වෙත යාවත්කාලීන කරන ලද්දේ අලෙවිය සපයන මිතුරන් සහ ලොව පුරා ස්ථාන වටා සූදු සහ සූදු සමාගම් හිමිකර ගැනීමට ඔබට තාක්ෂණික තේරීම් ලබා දීමේ සිට තනිවම නිරූපණය කිරීම සඳහා ය. Parimatch Technology විසින් ප්‍රතික්ෂේප කරන ලද ගිණුමක් සපයන අතර එය Chelsea සමඟ ඇති සම්බන්ධය අවසන් කරන නමුත් එය ඉංග්‍රීසි විශාලතම කාණ්ඩයේ පාපන්දු සමාජය සඳහා හවුල් නිෂ්පාදන විකුණුම් ක්‍රියාකාරකම් සීමා කරන බව ඔප්පු කර ඇති අතර එමඟින් ඔබට යුක්‍රේනය සපයන මෙහෙයුම් සඳහා උනන්දු විය හැ https://bosnianembassypakistan.org/si/ කිය. Azscore ලයිෆ්ස්කෝර් වෙත ක්‍රීඩා තත්‍ය කාලීන ලකුණු පන්සියයකට වඩා වැඩි තත්‍ය කාලීන ප්‍රචාරණයක් ඇත ජාත්‍යන්තර ක්‍රීඩා ලීග, සේවා සහ සජීවී යාවත්කාලීන කාර්ය සාධනය, සංඛ්‍යාලේඛන, කණ්ඩායම් කෑම මේස, වීඩියෝ විශේෂාංග, උපාංග සහ ඔබට තත්‍ය කාලීනව කළ හැකිය. මාර්ගගත ප්‍රවාහය. සියලුම ක්‍රීඩා ඉසව් ලීගවලින් සජීවී ඇඳුම් කට්ටල ක්ෂණිකව ඇති අතර මිනිත්තු, ප්‍රතිඵල, අර්ධ කාලීනව ඔබට නිවැරදි කීර්තියක් ලැබෙනු ඇති අතර ඔබට පූර්ණකාලීන පැසිපන්දු සමස්ත කාර්ය සාධනය, අරමුණු ලකුණු කරන්නන් සහ ඔබට පිරිස්, කාඩ්පත්, ආදේශන, තරඟ සංඛ්‍යාලේඛන සහ ඔබට සජීවී ප්‍රවාහය කළ හැකිය.

www.gamblinginsider.com

නවතම චෙරි වර්ග හතරේ ක්‍රීඩාවෙන් ඉක්බිතිව ඊලඟ සිට ක්‍රීඩා කිරීමෙන් පසු ඉක්මනින්ම අහිමි වී ඇත, එහි ප්‍රතිඵලයක් ලෙස සබැඳි ක්‍රීඩාවකට dos.5 අවශ්‍යතා වලින් ප්‍රමුඛ ශ්‍රේණිගත කිරීමේ සාමාන්‍යයක් පැන නගී. ඔබේ බ්ලූස්ගේ නවතම දුෂ්කරතා සැලකිල්ලට ගෙන නිවසක් උපයා ගැනීමේ අවස්ථා ඉතා අඩු ය, ඔවුන්ට ප්‍රමාණවත් දක්ෂතා තිබිය යුතු බැවින් ඔබට ඉතිහාසය හතෙන් පිටත ක්‍රීඩාවෙන් පහක් අමතක කර බෝර්න්මවුත් පරාජය කළ හැකිය. නව රුසියානු කෝටිපතියා සහ හිමිකරු සහ ඔබේම ප්‍රමුඛ සමූහ තීරුවේ හිටපු අධ්‍යක්ෂ, එක්සත් රාජධානියේ බලධාරීන් නිසා ව්ලැඩිමීර් පුටින් වෙතින් වැඩසටහන සඳහා ඔහුගේ සම්බන්ධතා ලබා ගැනීමට දඬුවම් කළ ව්‍යවසායකයින්ගේ ලැයිස්තුවට ඇතුළත් කර ඇත. SportBusiness නව තොරතුරු රැස් කිරීම, විමර්ශනය සහ පිරිසිදු කිරීම පාලනය කරන දැඩි අභ්‍යන්තර ආවරණයක් ඇත.

එවිට එකිනෙකාගෙන් දුරස්ථ පුද්ගලයන් විසින් උපකාර ලබා දෙනු ලැබේ Parimatch Tech සහ ඔබට යුක්රේනය Parimatch කළ හැකිය. ඔවුන් නිෂ්පාදන මිලට ගැනීමට නියමිත අතර ඔබට ඖෂධ, ආධාර අවශ්‍ය පුද්ගලයින්ට ආහාර සහ ඖෂධ රැගෙන යාමට හැකි අතර, ඔබ අයිතිකරුවන් ඉවත් කරනු ඇත, ඔබට භෞමික ආරක්ෂාව සඳහා ආහාර පිසීමට සහ ඔබට සරණාගතයින් සඳහාද හැකිය. රුසියාව සමඟ යුද්ධය මුලින්ම ආරම්භ වූ විට Parimatch Technical සමාගම යුක්රේනයට මූල්‍ය ආධාර සැපයීමට ක්‍රියාකාරී විය. ඔහු යුක්රේනයට ලබා දී ඇති මුළු මුදල මෙන් දෙගුණයක් යුරෝ මිලියන 2.9 දක්වා ලබා ඇත. ඔහු දැනටමත් උණ්ඩ, ඖෂධ, උපාය මාර්ග, ආහාර ද්‍රව්‍ය සහ ඔබට ඇඳුම් පැළඳුම් පිරිනැමීමට මුදල් ආයෝජනය කර ඇත. යුක්රේනය තුළ ඇති ප්‍රශ්නය පරිමාච් තාක්‍ෂණය හිමිකර ගැනීමට මනෝවිද්‍යාත්මක විය හැකිය.

Vikas Srivastava TV9 Network හි සභාපති සිට නිෂ්පාදන අලෙවියට ගැලපේ

Parimatch Technology ඔන්ලයින් සූදු වෙබ් අඩවිය Parimatch ප්‍රවර්ධනය කරයි, සහ තාක්ෂණික ලබා ගැනීම සහ ඔබට ක්‍රීඩා කිරීම සඳහා නිෂ්පාදන විකුණුම් සහාය ලබා ගත හැකි අතර ඔබට වෙළඳපල විනෝදාස්වාදය ලබා ගත හැකිය. Parimatch හි සංකේතය ඉදිරිපත් කරන බොහෝ Chelsea විකුණුම් ශිල්පීය ක්‍රමවල නව විරාමය නව සමාජ ශාලාවේ Vladimir Putin-සම්බන්ධ කළමණාකරු, Roman Abramovich මත භාවිතා කරන සම්බාධක නිරීක්ෂණය කරයි. මෑත මාස කිහිපය තුළ සෑම දෙයක්ම වෙනස් වී ඇත, එබැවින් සමාජය අතර ධනාත්මක සංවාද රාශියක් ඇති අතර නව දීමනාවකින් ප්‍රෝ ද විය. Parimatch විශේෂාංග ඔබේම ඉංග්‍රීසි විශාලතම ලීගයේ Chelsea FC හි අනුග්‍රහය ඉවත් කර ඇත. නව සංසරණය, ජනතාවගේ හිමිකරු වන නැවුම් රුසියානු කතිපයාධිකාරී රෝමන් ඒබ්‍රමොවිච් වෙත සම්බාධක බලාත්මක කිරීමට ඔබට උපකාර කිරීම සඳහා Eu විසින් ඔබගේ සිකුරාදා තේරීමක් අනුගමනය කරන ලදී. ඔබේම මතයේ ප්‍රතිඵල මෙම වසර අවසානයේ දී ප්‍රකාශයට පත් කිරීමට බලාපොරොත්තු වේ.

සමාගම 1994 ඇතුළත Kyiv හි යැපෙන අතර යුක්රේනය තුළ වාර්තා හදවතක් ඇත. එකතුව පසුගිය වාරයට වඩා පිටුපසින් ඇති Stamford Bridge හි 4-2 යාවත්කාලීන සම්මන්ත්‍රණය ලබා ගත් අතර, ඔබට දැන් නැවත වරක් බලාපොරොත්තු විය හැක. ග්‍රැහැම් පොටර්ගේ චෙල්සි ජයග්‍රහණය කරා ආපසු යාමට මංමුලා සහගත විය හැකි බව පෙන්නුම් කරන්නේ බ්‍රයිටන්හි පසුගිය සති අන්තයේ ක්වාට්‍රෝ-පියවර 1 පරාජය හඹා යාමයි.

බලධාරීන්ගේ ප්‍රකාශයක් මඟින් නවතම චෙල්සි හිමිකරුට පුටින් “දිගු කලක්” ඇති සමීප සම්බන්ධතා ලබා ගැනීම සම්බන්ධ කර ඇති අතර එමඟින් ඔබට ආර්ථික වශයෙන් ප්‍රතිලාභ ලැබේ. කැන්ටේ චෙල්සි හි රැඳී සිටීමට යන්නේ මිනිසුන්ට පසුව නැවුම් කරුණු වෙනස් කිරීම වළක්වා ගැනීමයි, තවද පබ් එක ශුභවාදී විය හැකි අතර ඔහුට සුදුසු ලෙස වාඩි වී අනාගතයට දායක විය හැකිය. මෙම කාලවලදී ඔවුන් දිගු කලක් සෙව්වේ චෙල්සියාට N’Golo Kante අහිමි වන්නේ නම් ඔබේ නොමිලේ මාරු කිරීම නිසාය. ගනුදෙනු ඇතුළත ශුන්‍ය සංවර්ධනයක් ඇති අතර, එය ඔබට ඇති බවක් නොපෙනේ. නවතම Blue’s නිෂ්පාදන වගන්තියට වඩා විශාල ප්‍රමාණයක් සාකච්ඡා කිරීමට උත්සාහ කරමින් සිටි අතර, එබැවින් ඔවුන් ගෙවීම් තුනක් පමණ ඇතුළත හුවමාරු ප්‍රතිශතය ඔබට ලබා දෙනු ඇත, කෙසේ වෙතත්, Benfica යථාර්ථයේ දී එකක් දෙස බලන්නේ නැත.

Gambling enterprise.org යනු අන්තර්ජාල ඔට්ටු ඇල්ලීමේ අධිකාරියේ ප්‍රජාවේ ඉහළම වෙන් වූවකි, 1995 ලෙස ඉහළම මාර්ගගත කැසිනෝ සංවර්ධන, උපදෙස්, නිර්දේශ සහ උපදෙස් ලබා ගැනීම. Parimatch Technology ද ආයෝජන නගරයක් වන Kyiv වෙතින් වෙළඳසැල් සංවිධානය කර ඇත. එවැනි අලුත්ම එකතු කිරීම්, සම්බන්ධීකරණය සහ මානුෂීය සහයෝගයෙන් ඔබට උපකාර කිරීම සමඟ. “චෙල්සි මෙන්ම එහි විශිෂ්ටත්වය ප්‍රදර්ශනය කරමින් බටහිර යුරෝපීය ජයග්‍රාහකයින් අපගේම වාර්තා තුළම ඊළඟ කාලය දක්වා ගෙන ගියේය! අපි සතුටු වන අතර කුමන හවුල්කාරිත්වය සහ ඔවුන් සපයන විභවයන් පිළිබඳව ඔබ සතුටු විය හැකිය, ”ලෝරන්ස් අවසන් කළේය. මෙහිදී පසුගිය 11 සිට රැස්වීම් තුනක් පමණ සිදුවී ඇති අතර එහිදී කණ්ඩායම් දෙකම සූට් මත ලකුණු නොලබා ඇත.

අපගේ කණ්ඩායම සැබවින්ම කැපවී සිටින්නේ ඔබ ලෝකයේ කොතැනක සිටියත්, බොහෝ අමතර කවයන් හරහා කතාන්දර ඇති ඔබේ ඉහළට-මේ දක්වා රැඳී සිටීමට සහ ඔබට රසවිඳීමට උදවු කිරීමට දේශපාලනයෙන් පිටත ඔබට අවස්ථා ලබා දීමටය. චෙල්සි විශාලම කණ්ඩායමේ නැවුම් නරක ආරක්‍ෂක අංකය සමඟින් චෙරිවරුන්ට එරෙහිව ජයග්‍රහණයක් ලබා ඇති ඔවුන්ගේ පූර්ව-ලෝක මග් පසුබෑම භාවිතා කරමින් ආපසු පනින්නේද? නවතම බ්ලූස් මතක තබා ගත හැකි මාස 12ක් සමඟ නොවේ, මන්ද ඔවුන් දැනට සිකුරාදා තරගයේ වීඩියෝ තුනකින් යුත් ක්‍රීඩා වැගිරීමේ පෙළගැස්මකට පැමිණ ඇත. ගිණුම් මගින් මෑතකදී යුක්රේනය තුළ පදනම් වූ, අනිවාර්යයෙන්ම Parimatch කිරීමට ඔබට යෝජනා කර ඇත, සම්බාධක හේතුවෙන් Chelsea හසුරුව කැටි කර ඇත, එහි රුසියානු කළමනාකරු Roman Abramovich.

අලුත්ම පෘතුගීසි සමාජයට Chelsea විසින් යෝජනා කරන නැවුම් යුරෝ මිලියන 127ක ගනුදෙනුව අවශ්‍ය නොවේ. එන්සෝ ෆර්නැන්ඩස් නව සමාජයෙන් ඉවත් වන බව එක් ගනුදෙනුවක් ලබා ගන්නේ නම් බෙන්ෆිකාට නව යුරෝ මිලියන 120 නිකුත් කිරීමේ කාලසීමාව සම්බන්ධීකරණය කළ යුතුය.තවද ඔබට නව විශාලතම කණ්ඩායම් ගැටුම ජයග්‍රහණය කිරීමට හැකි වන පරිදි ඔබට Parimatch විසින් ඔබේ ගනුදෙනුකරුවන්ට ඔබේ ඉහළට විශාල මිලක් ලබා දීමට සිදු විය හැක. Eu සම්බාධක නොතකා, ප්‍රංශ සමාජය Lille මුහුණ දෙන Chelsea හි Winners League තරඟ ඇත්ත වශයෙන්ම බදාදා ඉදිරියට යාමට අවසර ඇත.

රයිස් ප්‍රසිද්ධියේ ප්‍රකාශ කර ඇත්තේ තමා ජයග්‍රාහකයින්ගේ කණ්ඩායම සම්බන්ධයෙන් සූදුවේ නියැලීමට කැමති බවත්, වෙස්ට් හැම් සමඟ පහර දීමෙන් එය ප්‍රායෝගික නොවන බවත්ය. Information Corp යනු විවිධ පුවත්, වාර්තා, දැනුම සහ ඔබට මඟපෙන්වීමේ විශේෂාංග වලින් ග්‍රහලෝකවල ඉහළම ව්‍යාපාරවලින් ජාලයකි.

He Welsh Huge National ඔබේ සඳුදා චෙප්ස්ටෝ අතරතුර සිදු වන අතර, නැවුම් නත්තලට වඩා මාස කිහිපයකට වඩා මෙම විශාල සටනේ සූදුවේ නියැලීමේදී ප්‍රයෝජන ගැනීමට තීරණය කිරීමේදී නව ගනුදෙනුකරුවන් සඳහා ඔබට සැබවින්ම ආකර්ෂණීය සුබපැතුම් පිරිනමනු ඇත.එවැනි, ඔබේ නිදහස් තේරීම අවසන් කිරීමට යෙදිය යුතු නම්, නැවුම් සම්පූර්ණයෙන්ම නොමිලේ ඔට්ටු ඇල්ලීම ඕනෑම ක්‍රීඩා ඉසව්වක් සඳහා ප්‍රායෝගික විය හැකිය. Parimatch හි නව ගැනුම්කරුවන් දැන් ලබා දෙන, ඔබ තවමත් විශාලතම කාණ්ඩයේ වසර තුළ භාවිතා කරනු ඇත.

අපි මේ වසර පුරාවට Parimatch සමඟ ගනුදෙනු කිරීමට අපේක්ෂා කරනවා,” Newcastle හිමිකර ගැනීමට වාණිජ අධ්‍යක්ෂ Dale Aitchison පවසයි. Chelsea FC සහ you can Parimatch මෙම පසුගිය වාරයේ ඔවුන්ගේ සංගමය දියත් කරන ලද අතර, වාර තුනක විශිෂ්ට දීමනාවක් ලබා දෙයි. සම්බන්ධතාවයේ කොටසක් ලෙස, Parimatch විසින් රට පුරා සිටින රසිකයින් සඳහා නිර්මාණාත්මක සක්‍රිය කිරීම් නිෂ්පාදනය කිරීම සඳහා Chelsea සන්නාමය සහ බොහෝ ඩිජිටල්, සමාජීය සහ සැපයුම් වත්කම් භාවිතා කරයි. 2009 වාරවල ඔවුන්ගේ සම්බන්ධතාවය දියත් කළ අතර, වාර තුනක හොඳ දීමනාවකින් ඉවත් විය.