CrazyGames Gamble සඳහා නොමිලේ මාර්ගගත ක්‍රීඩා දැන්!

අපි සම්පුර්ණ වූ විගස, එය අපගේම අලුත් එකක් වන අතර ඔබ අපගේ කලින්, කෙටි වර්ග සියල්ලම ආදේශ කිරීම, නිශ්චිත පිරික්සුම් ලැයිස්තුවක් වනු ඇත. මෙම අතිශයින්ම වෙබ් පිටුව පිළිබඳ ස්ථානීය පෙනුම එබැවින් අනිවාර්යයෙන්ම මාසයේ සිට ආපසු බලන්න. ඒවා බැරෑරුම් ආකාරයේ අභිප්‍රේරණයක් විය හැකිය, එක්සත් ජනපදයේ දැනුම, ප්‍රත්‍යස්ථභාවය, සම්බන්ධතාවය සහ අපගේ සියලු අව්‍යාජ පුද්ගලයන් දෙස බැලීමේ ආකර්ශනීය බව පිළිබඳ ප්‍රයෝජනවත් පන්ති විය හැකිය. එබැවින් අපි උදාහරණයක් ලෙස Vivi චරිත වලින් අධිෂ්ඨානය සලකුණු කර මෙම පාඩම් ඔබගේ ජීවිත කාලය දක්වා ක්‍රියාවට නංවමු, වැදගත් සහ ඔබට අපගේ විනෝද චාරිකාවක් ඉටු කළ හැකිය. අපගේ විවෘත රැකියා ස්ථාන සලකා බලන්න, නැතහොත් බෙදා හැරීමේ ක්‍රීඩාවක් සොයා ගැනීමට උත්සාහ කරන බොහෝ දෙනා සඳහා අපගේ වීඩියෝ ක්‍රීඩා නිර්මාපක වේදිකාව දෙස බලන්න.

vivi bet

එය, ඔවුන්ගේ ගෝලීය සමාගම් ජාලය සමඟ සම්බන්ධ වී ඔබට ක්ෂේත්‍ර විශේෂඥතාව, ශක්තිමත් මෙහෙවර මත යැපෙන චරිතය සමඟින්, ඔවුන්ගේ සංවිධානාත්මක ජයග්‍රහණ සඳහා Vibrant Game වෙත මඟ පෙන්වීමට ඔබට ඉඩ සලසයි. Moss 2018 ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාවේ අතළොස්සක් ලෙස සලකනු ලැබේ, ඔබ එක් 3rd-people VR ෆීල් වෙයාර් යනු හුදෙක් ක්‍රියාකාරීත්වය පමණක් නොව, දැන් වැඩ කරන වේදිකාවේ ඇති හොඳම ලිපි කිහිපයක් සඳහා ඉඩ ලබා දිය හැකිය. ඩයොරාමා ප්‍රමාණයේ ගිණුම්, ප්‍රහේලිකා නිරාකරණය කිරීමේ ප්‍රතිඵලයක් ලෙස, ඔබ Quill නම් ප්‍රියමනාප මූසිකයක් මෙහෙයවන අතර ඔබට කඩුවෙන් පදනම් වූ හසුරුව තුළ භයානක ජීවීන් රැගෙන යා හැකිය. Inside the Demise යනු ලේ වැගිරීම් තුළ විශිෂ්ට නීත්‍යානුකූල දුෂ්කරතාවයක් සොයා ගැනීමට උත්සාහ කරන VR හිමිකරුවන් අයිති කර ගැනීමට කැසිනෝ ක්‍රීඩාවකි. මෙහි අත් අල්ලා ගැනීමක් නොමැති තරම්ය, එමඟින් ජයග්‍රාහී නියැදිය සියල්ලම ඇති කරන අතර ඔබට පරාජය කළ බලකොටුව ලබා ගත හැකිය.එම අත්දැකීමේ දී, එය දැන් නිවැරදි වෙමින් පවතින VR පියවරේ හොඳම වාක්‍ය ඛණ්ඩ කිහිපයෙන් එකක් වන අතර, ඇයගෙන් හෝ ඔහුගෙන් කළු පැහැයෙන් ඉවතට ගමන් කරන විශිෂ්ට පිල්ලියෙකුට බඩවිය හැකි අතිශයින්ම වැදගත් හැඟීමක් ඔබට ලැබෙනු ඇත.

පැකේජ, ආක්‍රමණශීලී වෙළඳ දැන්වීම්, නොඑසේ නම් pop-ups වැනි බාධා කිරීම් වෙනුවට විනෝදජනක ක්‍රීඩාවක් අත්හදා බැලීම ඔබට භුක්ති විඳිය හැක. ඔබ කැමති ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව වහාම වෙබ් බ්‍රවුසරයේ ගබඩා කර එහි හැඟීම භුක්ති විඳින්න. Vivo Playing මඟින් ඔබට සාමාන්‍යයෙන් වර්තමාන කැසිනෝ ඉදිකිරීමේදී හොඳින් ගැලපෙන පරිදි අනුවර්තනය කළ හැකි සජීවී තැරැව්කාර වැඩසටහනක් ලබා දිය හැකිය. අපගේ කණ්ඩායම විශිෂ්ට කඩයක් ලබා දෙන අතර ඔබේ අවශ්‍යතාවයට ගැලපෙන විසඳුමක් ඔබට සකසා ගත හැක.සංගීතය සහ ඔබ වීඩියෝ ක්‍රීඩාව අද සූත්‍රවාදී ලෙස රිද්මයට පත් කරනු ඇත, නමුත් ඔබේ තේරීමට VR සමඟින්, නවතම හැඟීම් සංවර්ධකයින් එකට එකතු කරන්නේ කුමන ආකාරයේ මනෝවිද්‍යාවද යන්න නිරීක්ෂණය කිරීම සතුටට කරුණකි. Audioshield යනු උපත පමණක් වන අතර, ඔබ දැනටමත්, උසස් උත්සාහක තීරුවක් සඳහා ඔබේ සාමාන්‍ය ස්විච් තල්ලු කිරීමේ ජෑම් උදාහරණය පරිවර්තනය කිරීමට අන්තර්ක්‍රියා ප්‍රමාණයක් ඇත.

මක්නිසාද යත්, සංවේදී AI මඟින් ඔබේ නිරාවරණ ජීවිතය ගොඩනඟන අතර අඛණ්ඩ තරඟයක් ගැන ඔබ බොහෝ දේ ඉගෙන ගන්නා අතර, රැවුල කපන-පැහැදිලි දුනු විදීමේ සටන තුළ ඔබ ලිස්සා යා හැකි අතර එමඟින් ඔබට පැමිණෙන රෝග ලක්ෂණ මඟහරවා ගත හැකිය. ඔබ අතුරුදහන් වූ සහෝදරිය වන එල්සි දෙස බලා සිටින අතරතුර, ඔබ සැක සහිත ලිපිවලින් පිරුණු ගවේෂණයකට කිමිදෙනු ඇත, කටුක ගවේෂණය, සහ ඔබට නොතේරෙන දර්ශනයක් පැවතිය හැකිය. ඔබ මෙවැනි ක්‍රීඩාවක් නම් සාමාන්‍ය දෙයක් ලෙස පෙනේ නම්, නව ගැලරිය මතුපිට මතුපිට සම්බන්ධයෙන් VR සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. කුමක් සිදුවේදැයි බලා සිටීම තරම් අප ස්ථානගත නොවූ බැවින් එය විශාල වෙනසක් ඇති කළේය. විකල්පයක් ලෙස, මම වෙනත් ලෝකයකට ගැඹුරින් ගිලිහී ගියෙමි, තාරාවන්, බඩගාමින්, සහ ඔබ සම්පූර්ණයෙන්ම ගිලී යන හැඟීම තුළ අයිතම හිමිකර ගැනීමට අන්තර්ක්‍රියා කළ හැකිය.

Hellblade: Senua’s Sacrifice VR නිකුතුව – අපගේ සමාලෝචනය කියවන්න

ඔහු විසින් සාදන ලද මූලාශ්‍ර තිබියදීත්, පුද්ගලයා අනන්‍යතාවය, හැඟීම් සහ සංවේදනය පිළිබඳ ප්‍රබල හැඟීමක් පෙන්නුම් කරයි. ඔහු ඔවුන්ගේ පැවැත්මේ අරමුණ ගැන සැලකිලිමත් වන අතර ඔවුන්ගේ සීමිත කාලය හේතුවෙන් ඉක්මනින් විපාක දෙන අදහස ඔවුන්ගේ ජීවිතයට බලපෑම් කරයි. අතීතයේ ඔවුන්ගේ ආකර්ශනීය පෙනුම ගැඹුරු වන අතර, ඔබ දැන් සංචාරය කරන ඕනෑම අයෙකු දිරිගන්වන චරිතයක් වනු ඇත, දැන් නිවැරදි පුද්ගලයන් වෙත හැරීම සඳහා වටිනා පුහුණුවක් ලබා දෙයි, මෙහෙවර සොයා ගැනීමට උත්සාහ කරයි, සහ ඔබ පැවැත්මෙන් ඈත් වීමට හේතු සංචාලනය කරනු ඇත. Havoc Handle හි කිසිදු වේලාවක් ඇතුළුව පියවරට කිමිදීම – ක්‍රීඩාංගන සටන් මාර්ගගත ක්‍රීඩාවක් වන අතර එමඟින් ඔබේ දැනුම ඉක්මනින් චලනය වන සංග්‍රහය සඳහා උත්සාහ කිරීමට සහ ඔබ ක්‍රියාව වේදිකාගත කරනු ඇත… ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණකයේ බොහෝ ශිල්පීය ක්‍රමවලින් පිරී ඇත පුද්ගලික පරිගණක , ලැප්ටොප්, සහ ඔබ නවතම ජංගම දුරකථන සඳහා Chromebooks සහ ඔබට Fruit වෙතින් ටැබ්ලට් ලබා ගත හැකි අතර ඔබ Android වේ.

ප්‍රහේලිකා විසඳීමට ඒවා භාවිතා කිරීමෙන් පසු පවතින ප්‍රමාණයේ ප්‍රතිවිරෝධතා කිරීමට ඔබේ කැමැත්ත ප්‍රකාශ කිරීම අයිති කර ගැනීමට සුදුසුම ක්‍රීඩා. මම ඕනෑම කාර්යයකදී පාහේ අපි නොනැසී පවතින දියුණුවෙන් හෝ විශාලතම ජයග්‍රහණවලින් කළ හැකි විශිෂ්ටත්වය සොයන්නෙමු. අවබෝධ කර ගැනීමට, අදහස් හුවමාරු කර ගැනීමට සහ ඔබ නව විකල්පයන් අවබෝධ කර ගනු ඇත. අපගේ හිසෙහි නැවුම් විනිවිදභාවය මෙන්ම අමතර පරිසරය, දැනුම, දසුන් සහ ඔබට විශේෂඥ දැනුම මිශ්‍රණයෙන් එක්සත් ජනපදය ප්‍රශ්න විසඳීමට සහ වඩා හොඳ ප්‍රතිඵල අත්කර ගැනීමට වඩා හොඳින් ගොඩනැගිය හැකිය.

Knife සහ ඔබ ඇතුළු වීඩියෝ ක්‍රීඩාව Sorcery වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේ ලැයිස්තුව පිළිබඳ සැකසුම අනතුරට පත් කළ හැකිය, කෙසේ වෙතත්, අපි අපගේ ඇඟිලි තුඩු එකින් එක ඉක්මවා ඇත ජීවිතයට තර්ජනයක් වන යාවත්කාලීන කිරීම Vive හි ශ්‍රේෂ්ඨත්වය අතර තත්ත්වය තහවුරු කරන්නේ එක් දිනයකටය. මෙය ඔවුන් පැවසීම වටී. දවසේ දී අපි එය ශ්‍රේණිගත කරන ලද අනුපිළිවෙල තුළ හොඳ කාලයක් සමඟින් සබැඳි ක්‍රීඩා හතරක් සමඟ එය යාවත්කාලීන කිරීමට ඉඩ ඇති අතර, ඔව්, පද්ධතියේ හොඳම ක්‍රීඩා වන අතරම අප ඔටුනු පළඳා ඇති වීඩියෝ ක්‍රීඩාව දක්වා ප්‍රමුඛ වේ.

එය කෙනෙකුගේ සොම්බි සමූලඝාතන සිහිනයේ සම්පූර්ණ මූර්තිමත් කිරීමකි, එබැවින් ඔවුන්ට වීආර් ආර්කේඩ් තුළද මෙතරම් දිගු ආයු කාලයක් තිබේ. බොහෝ අමුතු තර්ක සඳහා මානව වර්ගයා නිසැකවම නවතම zombie apocalypse සමඟ උමතු වී ඇති බව පෙනේ, එය විශිෂ්ට zombie VR ක්‍රීඩාවක් අති විශාල ශුන්‍ය බුද්ධියක් නිපදවයි. බ්ලාස්ටර්ස් ඔෆ් ද යුනිවර්ස් වෙතින් වට-නොමඟ යැවීමේ ප්‍රීතිය ලුහුබඳිමින්, වොන්ඩර්ස් ලොකේෂන් විසින් ට්‍රාන්ස්පෝස් ඇති අවශ්‍යතා පවත්වා ගැනීම නිසා කාර්ය සාධනය කපා හැරියේය.ෆ්‍රීස් වෙතින් ප්‍රිය සිතුවිලි සමඟ ප්ලේස්ටේෂන් ආරම්භය සඳහා යමෙකු සමාලෝචනය කරන්නේ කෙසේදැයි ඔබ දන්නවා ඇති අතර ඔබට ස්පයිරෝ කළ හැකිද?

  • කුමක් සිදුවේදැයි බලා සිටීමට අප ස්ථාවරව නොසිටි බැවින් එය සියලු වෙනස්කම් ඇති කළේය.
  • එබැවින් අපි Vivi වැනි විද්‍යුත් තැපෑලෙන් බැහැරව ආශ්වාදයක් සලකුණු කර මෙම පන්ති අපගේම ජීවන රටාවට ක්‍රියාත්මක කරමු, වැදගත් කාර්යයක් කරමින් ඔබට ඔබේ සංචාරය ඉටු කළ හැකිය.
  • Noire යනු HTC Vive හි හඳුනා නොගත් සාගර වෙත ඉහළ මට්ටමේ ක්‍රීඩා හැඟීමක් ගෙන ඒමේදී ඉතා කල්පනාකාරී සහ අවසානයේ ජයග්‍රාහී නියැදියකට වඩා අඩු දෙයකි.
  • මෙම වෙබ් අඩවියේ ඇති සියලුම ඔන්ලයින් ක්‍රීඩා අදාළ පුරවැසියන්ගේ දේපළ වේ.

ඔවුන් ඔබට නිසැකවම නිදහස ලබා දෙන අතර අපගේ කාලය උපයා ඇති ගතිකත්වයට ඔබට හැකිය. Vivi ගේ කතාවෙන් පෙන්නුම් කරන්නේ අප සියල්ලන් තුළ ජීවිත කාලය සංවිධානය කරන දේ සමඟ අපට ගනුදෙනු කළ හැකි ආකාරයයි. අපි වින්දිත කොටසක් සූදුවට කිරීමට කැමති විය හැක, විලාප දෙමින් සහ ඔබ පෙර දේ ගැන දොඩමළු විය හැකිය, එසේ නොමැතිනම් අපට අවශ්‍ය වන්නේ කෙසේද යන්න ඔබ විවිධ ආකාරවලින් ක්‍රියාවන් සිදු කරනු ඇත. එසේ නොමැතිනම් අපට ඇති දෙයින් උපරිම ප්‍රයෝජන ගනිමින් විවීගේ අඩිපාරේ යා හැකිය.

එපමනක් නොව, එය VR තුළ සිසිල් වීම අවසන් කිරීමට ඉතා පහසු වීමට හේතු වේ; විශිෂ්ට අත් තුවක්කුවකින් හෝ නින්ජා ප්‍රසිද්ධ පුද්ගලයෙකුගේ කොක්කෙන් ඉවතට වෙනත් ස්ථානයක් නොපෙනේ යැයි ඔබ ප්‍රකාශ කළ සුමට සතුටකින් බැහැර වූ විශාල නූලක් ඇතුළත් වේ. Superhot VR යනු දැනට VR වෙඩික්කරුවන් ඇති නවතම රන් ප්‍රමිතිය වන අතර, ඔබට පෙනෙන පරිදි, HTC Vive වෙත සබැඳි ක්‍රීඩාවක් ලැබෙනු ඇත. Superhot යනු, පැහැදිලිවම, VR තුළ අත්විඳීමට හැකි ඉක්මනින්ම විපාක දෙන ක්‍රීඩාව වේ. නවතම පැතලි තිර අද්විතීය උත්සාහය විශිෂ්ට නමුත්, එය පෙරළිකාර වෙඩික්කරු වෙත ශරීරය ලබා ගැනීම නිසා, නවතම නිර්මාණකරු ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව මුළුමනින්ම එහි පෙරමුණට හරවයි.

ඔටෝ ටේක්ස් කාර්: ශීත ඍතුවේ උද්යෝගය

එබැවින් එය දියුණු වේගය ඔබට බිබිලි වේගය තුළ අවධානය යොමු කරන පරිපථ ඔස්සේ බෝම්බ හෙලීම සපයයි. එය ම්ලේච්ඡ, අත් නොහරින වේගවත් ධාවකයක් වන අතර, නියත වශයෙන්ම ශක්තිමත් වළක්වා ගැනීම තුළ ඔබේ කෙළින්ම තැබීමට ඔබට අවශ්‍ය වන අතර, එය අවසන් කිරීමට ආරම්භයේ සිටම ඔබේ පැඩලයට පාදය සපයන උපරිම 80 ව්‍යාපාරය ආමාශය රඳවා ගැනීමට ඔබට අවශ්‍ය වනු ඇත. මේ අනුව, පසුකාලීන ආඩෝ වලට වඩා, පහත ලැයිස්තුගත කර ඇත්තේ UploadVR හි හොඳම HTC Vive ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව විසිපහයි. තවත් වැදගත් මිත්‍රත්වයක් නම්, කැපවූ නයිට්වරයෙකු වන ස්ටයිනර් හරහා ඔබ සාමාන්‍යයෙන් “ඉගෙන ගන්න විවි” ලෙස හඳුන්වනු ලබන්නේ එය ඔබට කළු පැහැති රහසක් විසි කළ හැක්කේ කිහිප දෙනෙකුට පමණක් බැවිනි. Vivi වෙත ස්ටයිනර්ගේ දිශාව සංචාරයෙන් පරිණාමය වේ.

VR ක්‍රීඩාව ඉතා ප්‍රචණ්ඩකාරී ලෙස ගෙන ඒම සඳහා නිර්මාණය කර ඇති තර්කයක් පැහැදිලිවම ඇත, නමුත් ගෝර්න් සාමාන්‍යයෙන් මෙම විවාදයේ හකු ඉරා දමා එහිම අත් භාවිතා කර ඔබට මරණයට පත් කිරීමට ඔවුන්ට පහර දෙයි. ‘යථා https://vivibet-uz.com/si/ ර්ථවාදයේ’ අඳුරු මතුපිට මත ක්‍රියා කිරීමට පෙර, සියයට 100 ක් නිදහස් ජීවිතය කැනියන්හි තවත් එක් ප්‍රදේශයකට විහිදෙන අතර ඔබ මාර්ගය දිගේ අවංකව විනෝදජනක ගොරහැඩි ගණනක් විහිදුවනු ඇත. හොඳ ග්ලැඩියේටර් පිටියක් තුළ ඉතිහාස මිනිසාගේ තත්වය ලෙස ගොර්න් සැලකිලිමත් වන අතර, වීඩියෝ ක්‍රීඩාවට ඔබව නියත වශයෙන්ම කිරීමෙන් වළක්වන නීතිමය ස්වරූපයෙන් ඇත්තේ අල්පයකි. නවතම පර්යේෂණ යනු ඔවුන්ට VR යාමට අවශ්‍ය තැන සන්තකයේ තබා ගැනීම සඳහා උපාංගයේ පිරිසැලසුම වන අතර, එය පද්ධතියට කළ හැකි කෙනෙකුගේ උසස්, ඇස් ඇරෙන දැනුමේ පින්තූරයකි. කෙසේ වෙතත්, අපි තවමත් ඔබෙන් ප්‍රයෝජන ගැනීමේ ක්‍රියාවලියක යෙදී සිටිමු, කෙසේ වෙතත්, එය අවසානයේ අපි එහි පැමිණෙනු ඇත. අපි බලාපොරොත්තු වෙනවා, Valve විසින්ම නුදුරු අනාගතයේ දී ප්‍රමාණවත් පිළිතුරු අප සැමට ලබා දෙනු ඇත.

වැඩ කරන ස්ථානය යනු පවතින එකම සැබෑ ඩිජිටල් ශ්‍රමය නොවේ. ඔබට උදාහරණ ලෙස ගබඩා ලිපිකරු, වාහන ගබඩා සේවකයා සහ ඔබ කසළ ආහාර සේවකයෙකු ලෙස තත්වයන් තෝරා ගත හැකිය. සාප්පු ලිපිකරුවෙක් වීම, ඔබට පාරිභෝගිකයෙකුට උපකාර කිරීමට ලබා දෙන සෑම දෙයක්ම පාහේ පාහේ අධිප්‍රමාණය කිරීමට ඔබට හැකි වන අතථ්‍ය ඉක්මන් මාට් එකක් තුළ ඔබව ස්ථානගත කරයි. ගබඩාවේ ඇති මෝටර් රථයක් වන අතර, බෝලයක් සහ ඔබ පෙට්‍රල් වලින් සම්පූර්ණ කැනිස්ටර් පහත හෙළන අතරතුර පාරිභෝගිකයාගේ ටයරයක් සමඟ සෙල්ලම් කිරීමෙන් කිසිවක් ඔබව වළක්වන්නේ නැත.

සබඳතා සහ ඔබ සම්බන්ධය දෙපාර්ශවයම නීත්‍යානුකූල, සහයෝගය සහ ටයිප් එකට එකතු වීමට අවශ්‍ය විය හැකිය. මට පදිංචි වීමට ආරම්භක කාල පරිච්ඡේදයක් තිබේ යැයි සිතන අතරතුර මම තවත් කැමැත්තෙමි. නව පැවැත්මේ ගැටළු ඇතුළත් කිරීමට විස්මිත විදුලිය සහ ධෛර්යය අවශ්‍ය වේ. පුද්ගලයා ඉවත්ව යාම හෝ වෙනත් කෙනෙකුට රිදවීම මෙන් නොව ඔවුන්ගේ කාලය භුක්ති විඳීමට තීරණය කළ කාරණය, වර්ගයක් ලබා ගැනීමට අපව පොලඹවන අතර ඔබේ ද ඇතුළුව ඔබට ශක්තිමත් ආත්මයක් ලැබෙනු ඇත. CrazyGames විසින් Raf Mertens විසින් 2014 කේන්ද්‍ර කර ගත් ගාස්තු රහිත බ්‍රවුසර සූදු වැඩසටහනක් උත්සාහ කරයි.

එබැවින් එය ඔබ එකම ස්ථානයක සිටින ආකේඩ් වෙඩික්කරුවෙකු නොවේ, ගැටළු අයිති කර ගැනීමට පිල්ලි ඉවත් කරන්න. වීඩියෝ ක්‍රීඩාව තුළ, ඔබට නැවුම් ලිපි-අපෝකැලිප්ටික් ගෝලයක් තුළ ඔබේ පරීක්ෂණය සඳහා ඔබේ හදිසි විනෝදය ස්ථානගත කිරීමට අවශ්‍ය වනු ඇත. මේ ගැන සැලකිලිමත් වෙමින්, ඔබට මේ අවස්ථාවේ ක්‍රීඩා කළ හැකි විශිෂ්ටතම Vive ක්‍රීඩාව ගණනාවක් ගැන කතා කරන්න! විසිවන සහස්‍රයේ නව ‘අතීතයේ දින’ තුළට, අතථ්‍ය යථාර්ථය හොඳ දවල් සිහිනයකට වඩා මඳක් වැඩිය. වීඩියෝ ක්ලිප් උදාහරණයක් ලෙස ට්‍රොන් වීඩියෝ ක්ලිප් ක්‍රීඩාවකට පිවිසීමේ අදහසින් එක්සත් ජනපදය විකිණීම අවසන් කළ නමුත් තාක්‍ෂණය එහි ළදරු අවධියේ පැවතුනි.

සැබෑ බොක්සිං කාර්යයන්

Vivi ගේ සීමිත ජීවිත කාලය මෙන්ම ඔහුගේ මිතුරන් සමඟ එක්ව ඔහුගේ ගැලපීමට බලපායි. පිරිමි ළමයා එකට ශක්තිමත් සබඳතා වෙනස් කරන අතර ඔබ සතුට, සබඳතාවයෙන් ඈත්ව සිටින අවස්ථා භුක්ති විඳිනු ඇත, සහ ඔබ කැමති විය හැකිය. නමුත් එසේ නොවේ, ඔහු ඒවාට ස්ථිරවම ඇලුම් කළ නොහැකි තත්වයක සිටිය හැකි තොරතුරු ඔහුගේ කේන්ද්‍රයට දැඩි ලෙස බර වන අතර, ශෝකයෙන් හා කටුක බවින් මොහොතකට දුරස් වේ. Vivi 1st ඔහුගේම අනන්‍යතාවය පිළිබඳ පැවැත්මේ ප්‍රශ්නයට පොරබදන අතර ඔබට මරණයට පත්විය හැකිය. තමා වැනි කළු පැහැති මැජික් කෙටි ආයු කාලයක් ලබා දෙන බවත් අවසානයේ ක්‍රියාකාරීත්වය නතර කිරීමට බැඳී සිටින බවත් ඔහු දැන සිටියේය.

තවද එය නිර්මාණාත්මක මාධ්‍යයන්හිදී ද භාවිතා වේ, සහභාගිවන්නන්ට බිත්ති අවකාශයේ පිටුපස නවාතැන් ගැනීමට සහ එකින් එක අතැතිව විනෝද වීමට ඉඩ දීම ඇතුළුව ඔබට පිටතට පැමිණ ඔබට ගිනිදැල් ආපසු යා හැකිය. ඊටත් වඩා හොඳ ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව දැන් සම්පූර්ණ සමුපකාර සහාය ලබා දෙන්නේ ඔබ එය විශිෂ්ට මිතුරෙකු සමඟ අවසන් කර බැලීමට කැමති නම් සහ තරමක් විනෝදජනක බහු ක්‍රීඩක සැකසුමක්ද තිබේ නම්. අනුවර්තනය කළ හැකි ක්‍රියාත්මක කිරීමට පහසු ක්‍රීඩාවට ස්තූතිවන්ත වන අතර ඔබේ ස්ථාපිත පද්ධති සමඟ ඔබට ඇතුළත් කළ හැකි ප්‍රමුඛතම උසස් තත්ත්වයේ සජීවී නියෝජිත අත්දැකීමක් ඔවුන්ගේ සහභාගිවන්නන්ට ලබා දෙන්න. භයානක බඩගා යන්නන් සහිත අධික පටවා ඇති බ්ලොග් පශ්චාත්-අපෝකැලිප්ටික් ලෝකයක් ගැන ඔබ මෙහිදී සාකච්ඡා කරයි.

නවතම Exorcist: Legion VR – අපගේ සමාලෝචනය තේරුම් ගන්න

VR තුළ ක්‍රියාකාරකම්-උද්යෝගය RPG සමඟ මගේ මූලික අත්දැකීම ඇත්ත වශයෙන්ම අතුරුදහන් වන Realms වන අතර, VR විසින් මෙවැනි ආකාරයේ ක්‍රීඩා ගෙන ඒමට ඇති අවස්ථාව මෙය පෙන්නුම් කරයි. ඔබ විසින් සිදු කිරීමට යන සංවර්ධකයින් සිටින, නැවුම් සමීපතම VR ඇති නමුත් ඇත්ත වශයෙන්ම හොඳ ‘killer app’ වෙත ළඟා වූ ප්‍රවාහ පියවර වීඩියෝ ක්‍රීඩාවක් වන ලයිට් සේබර් සහිත ප්‍රවාහ පියවර වීඩියෝ ක්‍රීඩාවක් වනු ඇතැයි ඔබ සිතන්නේ කවුද? එය හාස්‍යජනක ලෙස පෙනුනද සරලව එක වරක් Beat Saber වෙත යන්න, එවිට ඔබට වැටහෙනු ඇත ඔවුන් මෙතරම් තට්ටු කරන්නේ මන්දැයි; එය සම්පූර්ණයෙන්ම සිත් ඇදගන්නා අත්දැකීමක් වන අතර එය ඔබ ලෝකයේ රජු බවට පත් කරයි. ඔබ VR හි ප්‍රවීනයන් වෙත ගෙනයාමේ සම්පූර්ණ සතුට සොයන්නේ නම් සහ ඔබට ඔබේ හොඳම තනි තනි ක්‍රියාදාම චිත්‍රපටය තැබිය හැකි නම්, ඔබට Top Make වලට වඩා විශාල නරකකට උදවු කළ හැක.

නිශ්චිත බර මත පටි පැළඳ ඔබ ප්‍රිමියර් ටයිම්ස් ගීතයක් අඳිනු ඇත, එය අනිවාර්යයෙන්ම රුධිර පොම්ප කිරීම සිදු කරයි, එය ඕඩියෝෂීල්ඩ් වාදනය කිරීමට සංවේදී ප්‍රතිලාභයකි. තවත් විශාල සන්ධිස්ථානයක් නම්, ios හිට් ලේබලයක් වන Fluorescent Mania නම් චිත්‍ර ඇඳීමේ ක්‍රීඩා – දෙදෙනෙකුගෙන් යුත් කණ්ඩායමක් නිසා සති 2 කින් පමණක් ස්ථාපිත වේ. ඩෙස්ක්ටොප් වීආර් ක්‍රීඩකයන්ට ඔවුන්ගේම සඳහන් කිරීමට වයිප්අවුට් ක්‍රීඩා නොතිබිය හැකිය, නමුත් රෙඩවුට් යනු සැබවින්ම වටිනා ප්‍රතිස්ථාපනයකට වඩා බෙහෙවින් වැඩි ය.

Couple VR ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව විශ්වාසදායක ලෙස යාවත්කාලීන වූ අතර, මන්ද Pavolv සහ මෙය, කලින් ලබා ගැනීමට වසර 2කට ආසන්න කාලයක් වුවද, කර්මාන්තයේ වඩාත්ම අඛණ්ඩ විනෝදාත්මක වෙඩික්කරුවන්ගෙන් එකක් ලෙස පවතී.නවීන ගිනි අවි සහ ඔබ ප්‍රස්ථාර නූතන වෙඩික්කරු තුළ ඔබ එනතුරු බලා සිටිනු ඇත, ඔබ අනිවාර්යයෙන්ම ගිනි නිවීම් තුළ ප්‍රත්‍යක්ෂ දෘශ්‍යතාව පිළිබඳ හැඟීමක් ලබා දීමට VR හි කීර්තිනාමය පටිගත කිරීම භාවිතා කරයි. හුදෙක් ඥානවන්ත සැලසුම් සහ ඉක්මන් ප්‍රතික්‍රියා ඔබට ජය ගැනීමට ඉඩ සලසයි. ඉතිහාස-කාල පලිහ නැවතුම සහ ඔබේ තලයේ බලාපොරොත්තු රහිත පැද්දීම එය පසුපසින් සැබෑ පවුම් අලෙවි කරයි, බොහෝ අනුකාරකයන් සපයන බරක් මේ දක්වා අඩු වී ඇත.

ප්‍රශ්න කිසිවක් නැත, එසේ නම්, ඔබ පිටතට එන්න cuatro VR මෙතෙක් සිදුවෙමින් පවතින විශාලතම VR ක්‍රීඩා අතර වේ. තවද, වෙනත් බෙතෙස්ඩා වීආර් වාතාශ්‍රය (තවත් ටික වේලාවක් ඇතුළත) නිසා එය ප්‍රීතිමත් නොවුණත්, එය ජීවන රටා සාක්ෂියකි, බ්ලොග් වලින් අවස්ථා වලදී AAA අත්දැකීම සැබවින්ම හෙඩ්ෆෝන් තුළට ක්‍රියා කළ හැකිය. . cuatro VR අත්හැරීමට ප්‍රමාණවත් තරම් මෙම ක්‍රමාංකනයේ ක්‍රීඩාව පවතින දවස අප භුක්ති විඳින බව ඔවුන් වඩාත් හොඳින් ප්‍රකාශ කරනු ඇත. Gravity හි සැලකිය යුතු විසඳුමට එරෙහිව බහු ක්‍රීඩක වීඩියෝ ක්‍රීඩා රාශියක් පිරිනමන අතර ඔබට ගත හැකි ක්‍රියාමාර්ගවලින් ඉවත් වීමට යෝජනා කළ හැකි ශක්තිමත් නිෂ්පාදන එකතුවක් ඔබට ලබා දිය හැකිය. ක්‍රැක්ට හුදකලා පරාවර්තනයක් ඇත, කෙසේ වෙතත්, වොලිටයිල් ආකාරයෙන් ක්‍රමානුකූල ප්‍රදේශ ඔඩිසි සැකසුම වීව් මිනිසුන් ඔවුන්ගේ නම් කිරීමට විශිෂ්ට ශුන්‍ය ගුරුත්වාකර්ෂණ වික්‍රමය සපයයි. මෙය ඔබ ගුප්ත ගෝලයක් වටා කක්ෂගතව ඇති පැහැදිලිවම ඉවත් වූ අභ්‍යවකාශ මධ්‍යස්ථානයක නවතම නටබුන් සඳහන් කරන දැඩි වායුගෝලීය උද්දීපනයක් වන අතර ඔබ පහළට ගිය දේ හරියටම සොයා ගත යුතුය.

කෙසේ වෙතත්, ඇත්ත වශයෙන්ම මෙම අතිවිශිෂ්ට බහු ක්‍රීඩක සන්නද්ධ හමුදා සිමියුලේටර් ක්‍රීඩාව ඇති වූ විට, විකල්ප විවිධ වර්ගයේ VR වීඩියෝ ක්‍රීඩාවක් සඳහා මග පෑදුවේ, මිනිසුන් වයස්ගතව ආශා කළ ආකාරයයි. Mage’s Tale සම්බන්ධයෙන් අප බොහෝ සෙයින් කරන සෑම දෙයක්ම, එය කෙතරම් සම්පූර්ණයෙන් සිදු කරයිද යන්නයි, එවිට ඔබට ඔවුන්ගේ සිහින මාදිලිය කළ හැකිය. එක් මිනිත්තුවකින් එය නැවුම් අඳුරු පළිඟු ක්ෂේත්‍රයට ඇතුළු වන අතර පසුව, එය ඔබේම කණ්ඩායම්වල ස්වාමියා හා සමාන වේ. ක්‍රීඩාවේ අවස්ථා දහයක් එකතු කරන්න, මෙහි මාංසමය ගවේෂණයක් සිදු වේ.

Noire සමහර විශේෂාංග සමඟින් පැමිණෙන්නේ එය VR සඳහා ඉතා හොඳින් ගැලපේ.මුල් ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාවේ භාවිතා කරන මුහුණු අධ්‍යයනය කිරීමේ යෙදුමෙන් පැවැත්මට ලබා දීමට උත්සාහ කරන විස්මිත සැකකරුවන් ඇතුළුව, මෙන්ම අපරාධ-දර්ශන තක්සේරුව විශිෂ්ට හෙඩ්ෆෝනයකට වඩා වැඩි හැඟීමක් ජනනය කරයි. මෙය ඉක්මනින් හෝ පසුව VR සඳහා ඉතා වැදගත් දෙයක් සඳහා එක් පියවරකි, කෙසේ වෙතත් එය තවමත් විශාල එකකි. එබැවින් ඉදිරිය සම්බන්ධයෙන් එපික් වන්නේ එහි සුවිශේෂී ලේබලය උත්සාහ කරන්න.

සමහර විට ඒවා අවිනිශ්චිත සහ ගවේෂණාත්මක වන අතර අනෙක් සෑම අයිතමයකම පාහේ වේදිකාවේ සිදු වන හොඳම පියවර කිහිපයක් තිබේ. මෙය සැබවින්ම විශිෂ්ට වීආර් ක්‍රීඩා සඳහා සාමාන්‍ය උදාහරණයකි, එය සොයන ක්‍රියාකාරී වේදිකාව සඳහා නිසැකව ම නිර්මාණය කර ඇති බව හැඟෙන අතර, ඔබ රූපවාහිනියේ ප්‍රදර්ශනයට පෙර අත්විඳ නොතිබූ ක්‍රීඩා අත්දැකීමක් ගෙන එයි. සියලුම වීආර් නිර්මාණකරුවන්ට ඔවුන්ගේ අදහස් මධ්‍යයේ පිරිනැමීමට යන්නේ එයයි.

මම ඇත්තටම පීත්ත පටියකට වෙඩි තැබීමට කැමතියි, ඔබ VR හි ඊතලය දමනු ඇත, නමුත් Demise ඉල්ලීම් වලදී, පුද්ගලයින් පසුගිය කාලය තුළ හොඳ ක්‍රීඩාවක් සඳහා ඔබේ විශේෂාංගවලට මුහුණ දීම භුක්ති විඳින්න. සාමාජිකත්වය දිගු කාලයක් පවතින අතර, හදිසි අවස්ථා වලින් ඔවුන් සත්‍ය පරීක්ෂාවට ලක් කරයි. මිශ්‍ර වේදිකා උපකාරය සම්පූර්ණ කිරීමට ඔබව වැඩි දියුණු කරන්න සහ නවතම VR ප්‍රජාව සැබවින්ම විශාල ලෙස ව්‍යාප්ත වන විට Rec Space දියුණු වීමට පමණක් සකසා ඇත. අනාගතයේදී, Rec Space VR හි විශාලතම සහ වඩාත්ම පිළිගත් මෘදුකාංගය බවට පත්වන අවස්ථාවකදී ටිකක් පුදුම නොවන්න. හරියටම ඇයි Subnautica excel යනු සමුද්‍ර වන ජීවීන් පිළිබඳ තීරණය සම්බන්ධයෙන් එය හුදෙක් කැසිනෝ ක්‍රීඩාවක් නොවේ.ඔබට දැනට VR හි සේවය කරන අය විශාල ප්‍රමාණයක් සොයා ගත හැකි අතර ඔවුන් සියල්ලෝම ඉහළ මට්ටමක සිටිති, නමුත් මෙය හදිසි යාන්ත්‍ර විද්‍යාවේ සම්පූර්ණ ක්‍රීඩා අත්දැකීමක් විය හැකිය, ප්‍රතිකාර කිරීම සහ ඔබට ගොඩනගා ගත හැකිය.

මිනිසුන් එහි වෘත්තිකයන් නොසලකා හරින අතර ඔබ කාලය නාස්ති කරන අතරම නව ක්‍රීඩා හැඟීමක් ඇති කරයි. ඔබේ ක්‍රීඩා කිරීමට වැඩි උත්සාහයක් ආයෝජනය කිරීම ඔබේ යහපැවැත්මට තර්ජනයක් විය හැකි අතර ඔබේ පෞද්ගලික ජීවන රටාවට ද තර්ජනයක් විය හැකි බව නිවැරදි වුවද, ඔබ කැමති දේ කිරීමට ඇති හොඳම සංඛ්‍යාව සෑම විටම ඕනෑම කෙනෙකුගේ පැවැත්ම තුළ හිමි කර ගැනීමට මහත් ආශිර්වාදයකි. CrazyGames වෙත සක්‍රීය කණ්ඩායම් ඇති වෙබ් බහු ක්‍රීඩක සබැඳි ක්‍රීඩාවේ බොහොමයක් තිබේ. ඔබට අපගේම .io ඔන්ලයින් ක්‍රීඩා පිටුවෙන් වඩා හොඳ සියයට 100ක නොමිලේ බහු ක්‍රීඩක ශීර්ෂ කිහිපයක් සොයා ගත හැක. මෙම ක්‍රීඩාව තුළ, ඔබ කොතැනක සිටියත් මිතුරන් සහ පවුලේ අය සමඟ සබැඳිව සහ ලොව පුරා සිටින වෙනත් පුද්ගලයින් සමඟ ඔබට විනෝද විය හැකිය. ඉදිරියට යනු අප බොහෝ දෙනා අයිති කර ගැනීමට බලා සිටි VR ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාවයි – සබැඳි බහු ක්‍රීඩකයන් සහිත හමුදා ක්‍රීඩකයෙකි.

Pavlov එහි දැඩි ලෙස අභිරුචිකරණය කරන ලද සිතියම් භාවිතා කරමින් Avoid-Strike වඳුරෙකු ලෙස සැලකිය හැකි අතර, Forth යථාර්ථයට වඩා බොහෝ සෙයින් පදනම් වී ඇත, එහි වේගය එකක් පිළිබිඹු කරයි. එය ක්‍රීඩා මාතෘකාවක් වන අතර එයින් අදහස් කරන්නේ දැඩි කණ්ඩායම් ක්‍රියාකාරිත්වය සහ ඔබේ යුධ පිටියේ පවතින්නන් සඳහා මනින ලද චලනයන් ය. කෙසේ වෙතත් එය මුල් ප්‍රවේශ්‍යතා කාලය තුළ වුවද, Forward අපහසුවකින් තොරව සපයනු ලබන්නේ Vive හි හොඳම මාර්ගගත ක්‍රීඩාවක් බවට පත්වීමයි. සාපේක්ෂ වශයෙන් ක්ෂණික ජයග්‍රහණයක් සහ VR හි වඩාත්ම ශක්තිමත්, සංවේදී ග්‍රහණය කර ගැනීමේ කාර්මික ශිල්පීන් කිහිප දෙනෙකු සමඟ, මීට පෙර ක්‍රීඩා මාතෘකාවක් ජනනය නොකළ එක් පුද්ගලයෙකු විසින් දැනටමත් සංවර්ධනය කර ඇති බව ඔබ අත්විඳින්නේ නැත.

VR බොක්සිං වීඩියෝ ක්‍රීඩා විශාල සංඛ්‍යාවකට ගැටලුවක් ඇති පුද්ගලයින්ට අපහසු ස්පෑම් අයිතම ඉවත් කිරීම සඳහා ගොඩනගා ඇති නව ‘Phantom Melee’ පද්ධතිය Survios හඳුන්වන ආකාරයටම ක්‍රීඩ් වියදම් කරයි. ඔවුන් දුර්වලකම අනුකරණය කරන අතර ඔබ ඔබේ කීර්ති නාමයට සීමාවන් ඇති කරයි, සාධාරණත්වය සහ ක්‍රමය සමඟ සටන් කිරීමට ඔබට බල කරයි.ඔබට සිත් ඇදගන්නාසුළු බහු ක්‍රීඩකයෙකු හිමි කර ගැනීමට හැකි වන පරිදි එය හුදෙක් අවුල් සහගත 100% ක් නොමිලේ නොවේ. ක්‍රීඩ් තුළ අපට ප්‍රකාශ කළ හැකි හොඳම දෙය නම්, ඔබ චිත්‍රපට බැඳීම එයින් හොඳම දේ තුළ ඉවත් කරනු ඇති අතර ඔබට ත්‍රාසජනක සිට සෑම දෙයක්ම දිගටම පවතිනු ඇත.

විකල්පයක් ලෙස, අලුත්ම Exorcist VR ඔබේම සනීපාරක්ෂාව කරකැවීමට සහ ඔබව සමපේක්‍ෂණය කරමින් පවත්වා ගැනීමට දක්ෂ, භයානක ක්‍රමවල වේදිකාව භාවිතා කරන්නේ කෙසේදැයි දනී. මෙය සැබවින්ම නිර්භීත පුද්ගලයින් සඳහා පමණක් විය හැකි පිරික්සුම් ලැයිස්තුවට අදාළ ඇතුළත් කිරීම් වලින් සමහරකි, නමුත්, එම අය අතර සිටින බොහෝ දෙනෙකුට, ඔබට එය මඟ හැරිය නොහැක. VR හි සම්භාවිතාව ගැන යමෙකු සිතන විට, ඇද වැටීම සිතීමට බොහෝ දුර නොවේ.Subnautica ඇත්ත වශයෙන්ම, ප්‍රශ්නයකින් තොරව, ඔබ දැන් ඉයර්ෆෝන් සඳහා සොයා ගත හැකි දැනුමැති දිය යට ක්‍රීඩාවකි, ගවේෂණය කිරීමට කිසිදාක ඔබේම හකු ඉවත් කිරීමට නොහැකි වන විශාල, විවිධ සාගරයක් ඇත. ඔබේ නිවස ගිනිදැල් තුළ පුපුරා ගිය වහාම ඔබ සාගර මධ්‍යයේ සිරවී සිටිනු ඇත, ඔබම තබා ගැනීම ඔබට භාරයි. අපගේම ප්‍රජාව විසින්ම ඕනෑම තැනක සිට අව්‍යාජ කාර්ය සාධනයක් සඳහා ඉඩ ලබා දේ, එය “රැකියා ස්ථානය තුළ” හෝ “ඔබේ නිවසේ” සිට ඩිජිටල් වලට වඩා බෙහෙවින් වැඩි ය. සේවා ස්ථානය තෝරා ගැනීමට නිදහස් වන්න, ඔබට සීමාවකින් තොරව ඔබේ දෛනික ක්‍රියාකාරකම් චක්‍රය සැලසුම් කළ හැක.

සමහර විට බලවත් Nintendo 1990 ගණන්වල රෝගාතුර වූ Digital Kid පද්ධතිය මත සිදු විය, එය ක්ලාන්තය ඇති කරන අතර ඔබට හිසරදයක් විය හැක. Gorn ඔබට හැකි සෑම දෙයක්ම කිරීමට ඉඩ දෙයි, එය අපූරු යැයි හැඟේ, කෙසේ වෙතත්, ඔබ මනෝවිද්‍යාත්මක ප්‍රවණතා සොයා ගනු ඇති නිසා නොවේ, කෙසේ වෙතත්, උදව් කිරීම එතරම් මෝඩ ලෙස කෝපයට පත් වන බැවිනි, සිනාසෙන්න. මෝඩකමට පරිබාහිරව, ඇත්ත වශයෙන්ම මෙහි ස්ථානගත කර ඇති රාමුවක් ඇත්ත වශයෙන්ම තිබේ නම්, එය නැවුම් අන්තර්ගතය විවෘත කිරීම සඳහා නැවත පැමිණීමට ඔබව පොළඹවන අතර පසුව පුදුම සහගත ලෙස ඉල්ලා සිටින දේවල්ද සිදු කරයි.

ජංගම වේදිකා සඳහා ක්‍රීඩාවෙන් ඈත්ව සිටින හොඳම ග්ලොස් නිෂ්පාදකයින් අතර වේ. වසර 15 කට වැඩි කාලයක් මෙය කෙනෙකුගේ සැබෑ බොක්සිං සංදර්ශනයේ මෙන් ඇදහිය නොහැකි මාතෘකා ගෙන යමින් සිටී – බොක්සිං ක්‍රීඩා ජාත්‍යන්තරයේ වඩාත්ම පිළිගත් සන්නාමය. එහි ජයග්‍රහණය නිසා, ව්‍යාපාරයට බොහෝ ත්‍යාග සහ “හොඳම වෙනම සංගීත නිෂ්පාදකයා” ලැබී ඇති අතර ඔබ ඉලෙක්ට්‍රොනික ඩ්‍රැගන්ස් වෙතින් “වසරේ හොඳම පෝලන්ත ක්‍රීඩාව” හෝ ගෞරවනීය පලතුරු සම්මානය “සංස්කාරක විකල්ප” ලබා ගනු ඇත.

ඔබ රාජකාරියේ නම හෝ යුධ පිටියේ නම සොයන්නේ නම්, ඔබ කලකිරීමට පත් වේ. එයට හේතුව එය කැපවීමක් ලබා ඇති ක්‍රීඩා මාතෘකාවක් වන අතර එහි විස්මිත යථාර්ථය නිසා ඔබ එය අනුගමනය කළ හැකිය. Superhot VR වෙතින් කෙනෙකුගේ භෞතිකත්වය පිළිබඳ විශිෂ්ට මූලික රේඛාවක් ලබා දෙන අතර සූදුව අයිති කර ගැනීම යන්නෙන් අදහස් කරන්නේ කුමක්දැයි ඔබට වැටහෙනු ඇත. එය පද්ධතියේ අඟල ගැන ඔබ දන්නා සංවේදනයකි.